Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА представили нового начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації

12 липня під час апаратної наради у Полтавській ОДА представили нового начальника Управління  інфраструктури та цифрової трансформації ОДА – Тетяну Костенко.

Як повідомляли раніше “Новини Полтавщини”, до виконання обов’язків вона приступила з 8 липня. Відповідне розпорядження підписав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Біографічна довідка. Тетяна Вікторівна Костенко народилась 25 липня 1981 року в селищі Чорнухи Полтавської області. У 2003-му закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю облік і аудит, у 2019-му – Полтавський інститут економіки і права вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” за спеціальністю правознавство.

Розпочала трудову діяльність з травня 2002 року на посаді провідного інженера філії Лохвицького відділення № 3087 Державного Ощадбанку України.

З березня 2020 року по березень 2021 року працювала на посаді голови Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області. Має загальний стаж роботи 20 років.

Система Orphus Поделиться на fb