Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запрацював пересувний комплекс із вакцинації проти COVID-19

У Полтаві в районі Центрального ринку 17 липня запрацював пересувний комплекс із вакцинації проти COVID-19. У неділю, 18 липня, в ньому також продовжать щеплювати охочих вакциною CoronaVac.

Із 8 години ранку на вулиці Новий базар, між речовим та продуктовим ринками, з’явилися два автомобілі з надписом “Комплексні медичні послуги”. У одному проводять щеплення, у іншому після вакцинації люди можуть відпочити 30 хвилин під наглядом лікаря. В машинах є кондиціонер, холодильник і всі умови для вакцинації, повідомили у Полтавській ОДА.

Бригада у складі сімейного лікаря та двох медичних сестер проводять щеплення вакциною CoronaVac і одразу ж заносять дані до національної бази.

“Зранку уже щеплювали полтавців, які працюють на ринку, багато прохожих заходять до пункту, цікавляться умовами та вакциною, щоб прийти в неділю. З собою потрібно мати лише паспорт і бажано – декларацію з сімейним лікарем. Вакцина у наявності. Працюємо в суботу і неділю з 8.00 по 13.00”, – медсестра загальної практики сімейної медицини Тетяна Філіпенкова.

Читайте також: Вакцинація проти COVID на Полтавщині: де і чим щеплюватимуть протягом вихідних

CoronaVac є інактивованою вакциною, безпечною для людини. Вона захищає від важкого перебігу COVID-19 та госпіталізації. Вакцини цього типу використовуються для щеплень від багатьох хвороб. Зокрема проти дифтерії, гепатиту B, поліомієліту. Вакцину компанії Sinovac Biotech водять внутрішньом’язово. Дані про проведене щеплення одразу заносяться до єдиної інформаційної системи.

Система Orphus Поделиться на fb