Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виділили ще 45 тисяч гривень на компенсацію пільгових перевезень

На сесії Полтавської міськради, яка відбулась 23 липня, депутати затвердили перерозподіл видатків по Програмі “Турбота” на загальну суму 45 тис. грн.

Ці кошти спрямують на реалізацію Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування окремих категорій громадян, що проживають в межах території сіл Полтавської міської територіальної громади у 2021 році, повідомили у Полтавській міськраді.

Під час засідання внесли зміни та доповнення до Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування окремих категорій громадян, що проживають в межах території сіл Полтавської міської територіальної громади у 2021 році (далі-Програма), затвердженої рішенням четвертої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 18 червня 2021 року, а саме:

– У п.8 Паспорту Програми, «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми», другу колонку «2021 рік – 260,0 тис. грн» замінити на «2021 рік – 305,0 тис. грн»;

– У розділі ІІ Мета Програми після слів …«Циганське, Уманцівка» додати слова «Бричківка, Гринівка, Петрівка», далі по тексту;

– У розділі ІV Заходи Програми, у перелік приміських маршрутів, за якими здійснюються компенсаційні виплати за Програмою додати маршрут «Полтава – Бричківка».

Фото: ілюстративне

Система Orphus