Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві встановили опори для найбільшого прапора в області

У сквері пам’яті Героїв України тривають роботи зі встановлення державного стяга. Прапор розмістять на 50-метровому флагштоку, а полотнище буде розміром 12 на 8 метрів. Оновлюють і територію навколо.

Нині вже встановили 12-метрові опори та підготували фундамент до монтажу прапора. Для того щоб бетон зміцнів, потрібно, аби він вистоявся. За тиждень почнуть монтувати флагшток.

Хід робіт оглянули голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін.

“За ініціативи Полтавської обласної державної адміністрації в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” на цьому місці з’явиться 50-метровий національний прапор, – сказав Олег Синєгубов. –  Темпи будівництва ведуться активно, що приємно вражає. Часу до відкриття залишається не так багато. Презентувати проєкт  маємо 23 серпня – у День Прапора”.

Очільник області також наголосив, що  на площі встановлюють не лише найбільший стяг в області, а й упорядковують прилеглу територію. За словами головного підрядника Рустам Ахмізянов, нині укладають електричні кабелі, роблять фундаменти під стовпи та кладуть плитку. Відзавтра почнуть укладати плитку по периметру.

На будівництві працює бригада з 8 робітників, щоденно по 12 годин. Завершити роботи планують до 20 серпня.

 

Система Orphus Поделиться на fb