Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві тривають роботи зі встановлення найбільшого в області державного прапора

У межах програми “Велике будівництво” у Полтаві встановлять найбільший прапор в області. Це буде 50-метрова споруда, державний стяг, який уособлює в собі силу й велич України.

Прапор планують встановити до 30-річчя Незалежності. Територію навколо нього вже почали відновлювати, повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Із 2014 року в різних політиків було безліч концепцій щодо облаштування скверу пам’яті Героїв України в Полтаві, який раніше називався “площа Леніна” і де стояв монумент тоталітарному вождю. І після того як пам’ятник знесли, ідеї відновлення цієї території з національним, державницьким акцентом так і залишалися на папері протягом наступних 7 років”, – зазначив Олег Синєгубов.

Надалі в сквері встановлять меморіал захисникам Незалежності України. У сквері демонтують постамент, на якому раніше знаходився пам’ятник Леніну. З 2014 року там облаштували народний меморіал пам’яті Небесної Сотні. Першочергово встановили огорожу. Після демонтажу існуючого постаменту, прибиратимуть плитку, вирівнюватимуть землю і заливатимуть основу під флагшток.

Нагадаємо, аналoгічні рoбoти прoвoдять і в інших містах, адже з нагoди 30-річчя незалежності України у кoжнoму oбласнoму центрі встанoвлять найвищі прапори.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb