Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві просто неба покажуть фільм “Віддана”

У Прирічковому парку Полтави цієї п’ятниці, 30 липня, транслюватимуть фільм «Віддана», знятий за романом української письменниці Софії Андрухович. Гасло кінокартини: “Кожен отримує те, що хоче. Кожен має таку любов, якої прагне”.

Транслювати фільм просто неба розпочнуть о 21:00, повідомляють організатори.

“Віддана” – кіноверсія бестселера Софії Андрухович “Фелікс Австрія”, дія роману якого розгортається у Станіславові (нинішньому Івано-Франківську) кінця ХІХ – початку ХХ століття. У центрі сюжету – стосунки служниці Стефанії та панянки Аделі, повідомляє Детектор медіа.

Зйомки драми завершилися в червні 2019 року. Вони тривали 30 днів у чотирьох локаціях: у Києві, Чернівцях, Білій Церкві та селищі Ніжиловичі під Києвом. В український прокат фільм вийшов 16 січня 2020 року.

Перший офіційний трейлер до фільму “Віддана” з’явився на ютуб-каналі FILM.UA Group ще у жовтні 2019 року. У ролику відмінно передається дух XIX століття та історія однієї незвичайної сім’ї. Сюжет фільму розповість про двох дівчат, яких виховав доктор Анґер після пожежі у своєму будинку. Тоді у вогні померла його дружина та їхні слуги, доньці яких вдалося вижити.

Все життя Анґер виховував дівчат, як рідних сестер. Навіть через 25 років дівчата досі залишаються нерозлучними. Їх відрізняє лише те, що донька доктора Адель заміжня і, як і раніше, є панною за статусом, а дочка померлих прислуг досі допомагає зведеній сестрі в господарюванні.

Їхній ідеальний зв’язок зазнає поразки, коли вони задумаються над тим, ким вони зараз є одна одній: сестрою і подругою, чи, може, служницею і господинею.

Головні ролі в картині виконали Олеся Романова, яка зіграла панянку Адель, а також Маріанна Янушевич, якій дісталася роль служниці Стефанії. Романові Луцькому дісталася головна чоловіча роль, він перетвориться в чоловіка Адель. А режисером фільму виступила Христина Сиволап. Також в картині знялися переможниця конкурсу “Міс Україна 2018” Леоніла Гузь, а також відома українська балерина Катерина Кухар.

Система Orphus