Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували дослідження Інституту демократії імені Пилипа Орлика щодо якості контенту регіональних ЗМІ

На базі Полтавського державного педагогічного університету відбулася медіадискусія “За яких умов українські регіональні ЗМІ стануть сильнішими після пандемії та воєн з олігархами?”. До неї долучилися представники провідних видань Полтави та області.

На початку зустрічі медіаексперт, координатор проекту з моніторингу регіональних ЗМІ Наталія Стеблина познайомила з результатами досліджень регіональних видань, яке провів Інститут демократії імені Пилипа Орлика. Зокрема, серед основних проблем, які на думку фахівців притаманні більшості ЗМІ, є неналежне маркування реклами, поширення джинси та однобоке висвітлення подій.

Також під час дискусії журналісти говорили про ситуацію, яка склалася у роздержавлених ЗМІ Полтавщини та якими наразі є стосунки із місцевою владою.

Зокрема, тренер з монетизації Валерій Гармаш розповів про свій досвід у створенні успішного та прибуткового сайту міста Слов’янськ. За його словами, наразі необхідно робити акцент на розбудові медіасайтів, адже газети стають дорогими і програють в оперативності подання новин.

“Газети незабаром помруть. Їм можна перейти на “лакшевий” пакет, бо друкована газета – це дорого. Для масового ж читача найкраще розвивати сайти”, – вважає Валерій Гармаш.

Цікаво, що сайт міста Слов’янськ, щоб бути успішним, взагалі відмовився від політичної реклами. Натомість активно співпрацює з бізнесом та створює і реалізує соціальні проєкти. Такий підхід, говорить експерт, дозволяє виданню не лише самоокупаться, а й отримувати прибутки, при цьому зберігаючи свою репутацію та довіру читача.

Система Orphus Поделиться на fb