Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві патрулюють річки Ворскла та Коломак

Водні поліцейські стежать за дотриманням Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах на річках Ворскла та Коломак у межах Полтави.

Зокрема, нагадуватимуть відпочивальникам про заходи безпеки на воді, а судноводіям – про заборону руху моторних човнів та гідроциклів на водних об’єктах обласного центру, повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Перший профілактичний рейд тривав 3 дні – з 9 по 11 липня. На водоймах працювала спільна мобільна група у складі водників поліції й фахівців Управління інфраструктури та цифрової трансформації  облдержадміністрації. Виявлені порушення урегулювали на місці, нагадавши полтавцям про адміністративну відповідальність за ігнорування правових заборон.

Читайте також: У Полтаві запрацював мотопатруль

Нагадуємо, відповідно до Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області (затверджених рішенням Полтавської Обласної ради № 916 від 19.10.2018) рух маломірних суден з механічною тягою заборонено протягом року на всіх озерах, ставках, водосховищах, середніх і малих річках на території Полтавської області. Виянток: Кременчуцьке та Кам’янське водосховище, Ворсклянська затока в межах с. Кишеньки та с. Орлик, а також гирла річки Сула до с. Погребняки.

Фото: ГУ НП

Система Orphus Поделиться на fb