Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві 161 випускника нагородили золотими і срібними медалями

1 липня у палаці дозвілля “Листопад” відбулось вручення цьогорічних випускникам шкіл державних нагород за високі досягнення у навчанні.

Цього року золоті та срібні медалі отримали 161 учень, з них 143 золоті медалі і 18 срібні. Загалом, у 2021 році в Полтаві зі шкіл випустились 1 725 одинадцятикласників.

“Медаль — яскраве свідчення високої якості освіти, яку надають наші заклади. Особливо приємно відзначити, що серед медалістів є пять 200-бальників. Цьогорічні медалісти вражають і захоплюють своєю працелюбністю, наполегливістю в досягненні мети. Хочу подякувати вчителям і батькам, які в умовах пандемії та онлайн і офлайн навчання зробили все, щоб діти стояли тут, на цій сцені”, – привітав медалістів міський голова Полтави Олександр Мамай.

Цьогоріч 200 балів на ЗНО отримали шестеро полтавських учнів:

-Марія Ворона, Науковий ліцей №3 Полтавської міської ради, (Англійська мова);

-Валерія Саркісян, Полтавська гімназія №6 (Англійська мова);

-Анастасія Демидченко, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. В. Г. Короленка (Фізика);

-Артем Шкіль, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 (Математика);

-Олексій Олексяк, Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського (Біологія);

-Софія Стефанишин, Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського (Біологія).

Разом з очільником міста медалістів вітали керівники вищих навчальних закладів — ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля, ректор Полтавського державного аграрного університету Валентина Аранчій та проректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Сергій Шевчук.

Окрім зололтих та срібних медалей, випукники отримали Bluetooth-колонки.

Випускниця Полтавської школи №9 та медалістка Ангеліна Однойко розповідає, аби здобути золоту медаль, навчаючись у школі намагалась встигати вчити всі предмети.

“Головне — правильно розподіляти час. Тоді можна все встигнути. Більше часу приділяла власному саморозвитку. І завдяки цьому вдалось досягнути високих здобутків у навчанні. Брала участь в олімпіадах з біології, хімії, географії, а також МАН з біології. Вже склала ЗНО, результатами задоволена — українська мова 191, біологія 183, математика 182”, – розповіла Ангеліна.

Нагадаємо, у 2020 році в Полтаві вітали 148 медалістів та чотирьох учнів, які склали ЗНО на 200 балів. У 2019 році учнів, які отримали золоті і срібні медалі, було 122. У 2019 році – 91 одинадцятикласник Полтави отримав найвищу державну нагороду за навчання.

[metaslider id=763482]

Система Orphus Поделиться на fb