Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У першому півріччі 2021 року до держбюджету надійшло 1,7 млн грн акцизного податку, – податківці Полтавщини

Упродовж шести місяців 2021 року до державного бюджету надійшло 1,7 млн грн акцизного податку.

Робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції. Про це повідомив в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко.

За результатами роботи в першому півріччі до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 1,7 млн. грн.; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 139,4 млн. грн.; плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – в сумі 17,8 млн. грн., плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання – 2,8 млн. гривень.

У першому півріччі 2021 року відповідно до вимог чинного законодавства суб’єктам господарської діяльності-виробникам тютюнових виробів та алкогольних напоїв області, а також імпортерам алкогольної продукції видано марки акцизного податку в загальній кількості 216,8 млн. штук, в тому числі для маркування тютюнових виробів вітчизняного виробництва – 216,7 млн. штук.

З метою контролю за дотриманням суб’єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною, тютюновою продукцією в першому півріччі 2021 року здійснено 89 фактичних перевірок, за результатами яких виявлено 29 порушень вимог чинного законодавства. Зокрема, два випадки торгівлі без наявності відповідних ліцензій, 5 фактів реалізації та зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразку, 6 випадків реалізації алкогольних напоїв нижче встановлених мінімальних роздрібних цін. Згідно із матеріалами перевірок застосовано штрафні (фінансові) санкції на суму 0,4 млн. гривень.

Система Orphus Поделиться на fb