Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Нехворощанській школі з нового навчального року готуватимуть комплексні обіди

У Нехворощанському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів, що є опорним закладом, з нового навчального року для школярів готуватимуть комплексні обіди.

Наразі адміністрація закладу та керівництво громади працюють над тим, аби в новому навчальному році здешевити харчування для учнів. На це будуть спрямовані кошти, одержані згідно з договором між закладом та землекористувачем про спільний обробіток землі. Між іншим, ця сума суттєво збільшилася завдяки укладеному договору з новим землекористувачем, повідомили у Нехворощанській громаді.

“Але здешевити харчування ми зможемо ще й за рахунок приготування комплексних обідів. Ми провели анонімне опитування серед батьків наших учнів 5-11 класів і з’ясували, що майже всі вони погоджуються на комплексні обіди. Але це не означає, що кожного дня ми годуватимемо дітей однаковими стравами. Навпаки, щодня на них чекатимуть інші стравиа, ніж були, скажімо, вчора чи позавчора. Наші кухар, медсестра та відповідальна за харчування учнів уже розробили меню, до якого входитимуть рибні страви, котлети, тефтелі, солянки, різні супи, борщ, запіканки, і так далі. Усі страви відповідатимуть новим вимогам до харчування учнів, які нещодавно змінилися, а головне – вони будуть корисними і смачними”, – розповіла директор закладу Тетяна Грицай.

Нагадаємо, у Нехворощанському опорному закладі нині триває капремонт харчоблоку.

 

 

Система Orphus