Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді оголосили конкурс найкращого благоустрою

Заяви на участь у конкурсі можна подавати з 15 по 30 липня . Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками під час урочистостей з нагоди Дня міста. 

Конкурс найкращого благоустрою громади проводять у кількох номінаціях: “Краща вулиця у приватному секторі”, “Кращий багатоповерховий будинок”, “Кращий благоустрій приватної садиби”, “Кращий балкон”,  “Кращий під’їзд”, “Кращий двір багатоповерхового будинку”, “Краща клумба”, повідомили у Миргородській міській раді.

У конкурсі можуть брати участь мешканці вулиць, будинків, члени об’єднань співвласників багатоквартирного житла,  власники приватних садиб, розташованих на території громади. Заявка на участь подається інспекторами сектору по роботі з органами самоорганізації населення організаційного відділу Миргородської міської ради, ініціативними групами, громадянами, членами виконавчого комітету міської ради, депутатами міської ради до виконавчого комітету Миргородської міської ради у письмовій чи електронній формі довільного змісту із зазначенням юридичної адреси, прізвища, ім’я, по батькові заявника, адреси об’єкта благоустрою, назви номінації, контактних телефонів, при необхідності іншої інформації до 30 липня. Кількість учасників конкурсу не обмежена.

До участі у конкурсі не допускаються переможці, які посіли 1-ше місце,  минулорічних номінацій.  Оцінювання конкурсантів здійснюється конкурсною комісією  у присутності голів вуличних, будинкових комітетів, власників садиб.

Система Orphus Поделиться на fb