Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді провели змагання з пляжного футболу та волейболу

Днями на території Миргородського міського пляжу відбулися змагання з пляжного волейболу та пляжного футболу присвячені Дню молоді та Дню Конституції України.

Як повідомили у міській раді, бажання позмагатися в  одному з видів футболу виявили чотири аматорські команди – миргородські «Шахтар» та «Фокс», «Промінь» с. Білики і «ФГ Татарчук» с. Зубівка. 

За результатами змагань цьогорічними переможцями, вже традиційного турніру, стала команда «Шахтар», друге місце посіла команда «ФГ Татарчук», третє – за командою «Промінь».

Гравці команди-переможця та призери змагань нагороджені грамотами та медалями міського ЦФЗН «Спорт для всіх». Кращими гравцями в своїх командах стали Полов’ян Микола, Середа Олександр, Соболєв Денис та Маначинський Ярослав. Всі вони отримали цінні подарунки.

В змаганнях з пляжного волейболу приймали участь 8 команд Миргородської міської територіальної громади.

У боротьбі за третє місце сильнішими були команда «ДЮСШ» (Д.Настенко / В.Чорноморець). У фінальній грі команди «Молодь» та «Контакт» змогли подарувати всім уболівальникам цікаву та майстерну гру. У напруженій боротьбі перемогу святкувала команда «Молодь» (К.Пономаренко / О.Гирман). Другими стали представники команда «Контакт» (В.Маслов / А.Федченко). Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Система Orphus Поделиться на fb