Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді презентували проєкт “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії”

У Миргороді провели онлайн-зустріч представників муніципалітетів та  малого і середнього бізнесу і презентували спільний проєкт  міст-побратимів – Миргорода та Новгород-Волинського.

Як повідомили у міській раді, заступниця керівника програми  «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» Тетяна Аніщук розповіла, що ініціатива націлена безпосередньо на стимулювання сталості й відновлення української системи підтримки МСП у містах та місцевих громадах під час пандемії COVID-19. Для участі у Проєкті за допомогою конкурсу грантів для системної підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії COVID-19 було відібрано 12 українських громад.

Заступник Миргородського міського голови Сергій Швайка нагадав, що спільний проєкт Миргорода та Новоград-Волинського “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії” переміг у конкурсі та отримав фінансування від міжнародних партнерів*.

Сергій Швайка розповів, що в межах проєкту, який триватиме 6 місяців, заплановано навчальні поїздки з обміну досвідом, онлайн зустрічі підприємців із представниками муніципалітетів та між собою, створення та впровадження двох навчальних циклів: для бажаючих почати власний бізнес та для представників МСП, що вже працюють.

Надалі представники міст, громадських організацій та бізнесу обмінялися вітальними словами та запевнили, що готові ділитися досвідом та переймати кращі надбання колег, а також окреслили наступні кроки за цим проєктом.

Система Orphus Поделиться на fb