Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді провели День поля

8 липня базі Дослідної станції лікарських рослин у селі  Березоточа, відбувся день поля “Лікарські та ефіроолійні культури: якість, сортовий склад та технології вирощування”.

Участь у ньому взяли 55 учасників з різних регіонів, установ (наукових, фармацевтичних) та підприємств України, повідомили у Лубенській міськраді.

Відкриття заходу відбулося за участю директора Інституту агроекології і природокористування, академіка НААН Оксани Дребот та директора Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН Олексія Устименка.

Участь взяли участь понад 70 представників малого і середнього аграрного бізнесу, фермерські, селянські й родинні господарства, переробні підприємства зайняті у сфері виробництва та переробки лікарської і ефіроолійної сировини усіх куточків України. Пі час лекцій-екскурсій учасники заходу ознайомилися з колекцією ботанічного розсадника лікарських рослин, перспективними видами лікарських і ефіроолійних рослин, етапами становлення галузі лікарського рослинництва, сучасними сортами лікарських рослин селекції Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН на демонстраційному полігоні та виробничим обладнанням установи.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb