Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці завершили випробування паль, які стануть елементом фундаменту нового мосту через Дніпро

У Кременчуці на лівому березі успішно завершилося випробування несучої здатності паль, які в майбутньому стануть елементом фундаменту мосту через річку Дніпро.

Випробування проводилися в присутності Міжнародного Проектного інституту.

Максимальний показник зміщення паль під час випробування з максимальним навантаженням, тобто 1500 тонн, становив 4,45 мм. Еталонний показник при цьому щонайбільше становив 40 мм. Максимальне зміщення на прогиномірах становило 7,70 мм, тоді коли еталонне значення дорівнює щонайбільше 10 мм, повідомили у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Читайте також: Баржі, гусеничні та самохідні крани: зі Стамбулу до Кременчука прямує техніка для будівництва мосту через Дніпро

На правому березі триває влаштування буронабивних паль для проведення аналогічних випробувань та відсипка тимчасового технологічного проїзду.

Паралельно продовжують будівництво майданчиків для подальшого облаштування виробничих баз та житлового комплексу для робітників компанії. Тривають геологічні вишукування. Вони проводяться безпосередньо на воді за допомогою баржі. Підрядник визначає тип ґрунту, щоб в майбутньому запроектувати необхідну глибину залягання паль та в подальшому фундаменту майбутніх опор. Висота останніх (висота пілону) складатиме близько 100 метрів.

Читайте також: “Новий кременчуцький міст через Дніпро стане найбільшим об’єктом проєкту “Велике будівництво”, – Олег Синєгубов

Система Orphus Поделиться на fb