Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці тепломодернізують заклади соціальної сфери

У Кременчуцькому перинатальному центрі в рамках реалізації масштабного проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» розпочато утеплення фасадів. Планується ззовні утеплити дві будівлі закладу охорони здоров’я. Паралельно з цим у пологовому будинку триває заміна вікон. На сьогоднішній день половина цих конструкцій вже сучасна енергозберігаюча.

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Наразі ведуться роботи з технології збереження тепла в дошкільному закладі №3, що на Раківці. Із 32 запланованих у цьому дитячому закладі вже встановлено 15 нових енергоефективних вікон. Окрім того, проєктом передбачено утеплення веранд, які до цього були відкритими. Тож після виконання робіт вихованці садочку отримають нові комфортні та теплі приміщення.

Проєкт «Підвищення енергоефективності громадських будівель» реалізується за фінансової підримки Європейського банку реконструкції та розвитку. На його реалізацію європейські партнери виділили пільговий кредит і безповоротного гранту розміром 1,5 млн. євро. Ним охоплено 67 об’єктів соціальної сфери Кременчука. Після проведення повного обсягу запланованого бюджет міста має отримати від 30 до 60% економії коштів, які щорічно витрачають на оплату енергоносіїв закладів бюджетної сфери. Зміниться на краще також і в зовнішній вигляд будівель цих установ.

Система Orphus