Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують теплові мережі

Кременчуцьке КП «Телоенерго» усуває виявлені під час гідравлічних випробувань дефекти теплових мереж.

Щороку після завершення опалювального періоду кременчуцькі комунальники розпочинають підготовку до нового. Проводяться гідравлічні випробування та ремонт теплових мереж, заміна обладнання, ремонти на центральних теплових пунктах та котельнях тощо. Варто зазначити, що загальна протяжність теплових мереж у Кременчуці складає понад 200 км, більшість з них були збудовані у 60-70 роках минулого століття, тому працівникам теплопостачальних підприємств часто доводиться ліквідовувати пориви та аварійні ситуації, що виникають на них, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Наразі бригади комунального підприємства “Теплоенерго” працюють на кількох проблемних ділянках, щоб вчасно підготуватися до початку нового опалювального періоду.

Після проведення планових гідравлічних випробувань на мережі централізованого теплопостачання бригада КП «Теплоенерго» виконує ремонтні роботи з усунення пориву шляхом заміни ділянки трубопроводу по вул. Велика набережна, біля буд. № 31, 35, 41-А. Заміну ділянки трубопроводу гарячого водопостачання виконують працівники комунального підприємства і по вул. Героїв Бреста № 71, 71А.

Система Orphus Поделиться на fb