Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці проводять енергомодернізацію об’єктів соціальної сфери

У Кременчуці триває енергомодернізація дитячих садочків, лікарень та шкіл. Роботи із заміни вікон, дверей, утеплення будівель та встановлення індивідуальних теплових пунктів будуть проведені у 67 закладах соціальної сфери.

Як повідомляє сайт Кременчуцької міськради, впроваджується даний проєкт за ініціативи міського голови Кременчука Віталія Малецького, народного депутата України Юрія Шаповалова та за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку.

Кілька тижнів тому роботи з енергомодернізації почали проводити у Кременчуцькому закладі дошкільної освіти комбінованого типу № 18. Старі дерев’яні вікна замінюють на сучасні, енергозберігаючі, металопластикові. Наразі ці роботи виконані більш ніж на 90%. На даний час у закладі проведено заміну 331 кв.м. остеклення. Наступним кроком стане утеплення фасаду дитячого садочка та встановлення індивідуального теплового пункту.

Триває заміна старих вікон на сучасні металопластикові і у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (міський пологовий будинок). Найближчим часом розпочнуться роботи з утеплення обох корпусів лікувального закладу та заміни старих вхідних дверей на енергозберігаючі металопластикові.

Система Orphus Поделиться на fb