Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці подорожчає проїзд у громадському транспорті

Сьогодні, 13 липня, на засіданні робочої групи Кременчуцької міськради з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» обговорили проєктів виконавчого комітету щодо встановлення тарифів на проїзд у громадському транспорті різної форми власності.

Про це повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко наголосив на тому, що у Кременчуці ціни на разову поїздку в тролейбусах, автобусах і маршрутних таксі тривалий час не змінювалися, а саме, в тролейбусах і автобусах комунальної форми власності вартість проїзду становила 2 грн, в маршрутних таксі – 6 грн. та маршрутних таксі, що працюють у «звичайному» режимі, – 4 грн.

Володимир Пелипенко підкреслив, що на даний час складові тарифів на проїзд у громадському транспорті, беручи до уваги зміни в економічній ситуації, значно змінилися в бік збільшення. Зокрема, у порівнянні тільки з 2018 роком мінімальна заробітна плата в країні підвищилася на 61%, зросли вартість запасних частин, витрати на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, вартість транспортних засобів, загальновиробничі та інші витрати. Все це спонукає збільшити тарифи на громадські перевезення.

Головуючий на засіданні зазначив, що відповідно до економічних розрахунків, вартість проїзду в тролейбусах і комунальних автобусах має становити 8 грн. Але розуміючи, що цей транспорт має соціальну функцію та ним користуються десятки тисяч кременчужан, піднімати тарифи до такого рівня в місті не будуть. Разом із цим запропоновано встановити вартість разової поїздки в комунальному громадському транспорті 5 грн.

Щодо вартості проїзду в пасажирському транспорті приватної форми власності, то у Кременчуці пропонується встановити вартість разової поїздки в маршрутних таксі на рівні 8 грн, а транспортних засобах, які працюють в «звичайному» режимі (великі автобуси) – 5 грн.

Система Orphus Поделиться на fb