Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на цьому тижні зареєстрували найменшу кількість нових випадків коронавірусної хвороби

У Кременчуці на цьому тижні зареєстрували найменшу кількість нових випадків коронавірусної хвороби від початку року. Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

За інформацією Ольги Усанової, поточного тижня в амбулаторіях сімейної медицини зареєстровано 160 звернень від дітей із симптомами ГРВІ та 69 – від дорослих. У цей звітній період пневмонію на первинному медичному рівні було встановлено у 16 дорослих, встановлено 27 підозр на ковід і зареєстровано 8 нових випадків коронавірусної хвороби. Варто зазначити, що на цьому тижні зареєстрована найменша кількість нових випадків коронавірусної хвороби серед кременчужан від початку року, інформує сайт Кременчуцької міськради.

Незважаючи на стабілізацію ситуації щодо поширення COVID-19, звертаємо увагу кременчужан на необхідності дотримуватися комплексної профілактики вірусних інфекцій – зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, користуватися розчинами для санітарної обробки рук тощо. А також наголошуємо на тому, що найдієвішим методом у профілактиці небезпечного вірусу нового типу є вакцинація.

фото ілюстративне

Система Orphus