Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на горищі сараю витекло близько 3 кг ртуті

На території Кременчука (вулиця М. Кучми, 61) на горищі сараю знайшли металеву колбу вагою 7 кг. Під час розпилу цієї колби сталося витікання близько 3 кг ртуті.

Про це повідомив заступник міського голови Кременчука Іван Москалик, інформує сайт Кременчуцької міськради.

Кременчуцький міськрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» провів дослідження повітря поряд з небезпечною знахідкою. Виявили перевищення парів ртуті у 1,33 рази. Підрозділ ДСНС провів дезактивацію місця знахідки на площі 15 кв.м.

З цього приводу у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради сьогодні відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міської територіальної громади. Обговорювалося питання проведення заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації унаслідок наявності у навколишньому середовищі ртуті.

Зокрема, на комісії прийняли рішення терміново забезпечити транспортування та утилізацію ртуті. КП “Кременчуцьке КАТП 1628” має забезпечити взаємодію з підприємством щодо оформлення документів на транспортування та утилізацію ртуті. Кошти на це виділять з резервного фонду бюджету міського бюджету.

фото ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb