Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці планують відкрити спортивний зал для ветеранів та учасників ООС/АТО

Перший заступник міського голови Юрій Ткачов  зустрівся з координатором “Ігор Нескорених” в Україні, директором Центру стратегічних комунікацій “Стратком Україна” Оксаною Горбач.

Разом з членом виконавчого комітету міської ради, членом національної збірної міжнародних змагань “Ігри нескорених” Володимиром Мусяком, депутатом міської ради Володимиром Сидоровим обговорили перспективи реалізації проекту Володимира Мусяка, який здобув перемогу серед проектів, поданих до Фундації Ігор Нескорених.

Даний проект передбачає відкриття у Карлівці соціально-ветеранського спортивного залу для реабілітації ветеранів ООС/АТО, які мають видимі або невидимі травми, повідомили у Карлівській міськраді.  Даний спортивний зал буде обладнаний спеціальними адаптивними тренажерами, які будуть придбані коштом  Фундації Ігор Нескорених. Спортзал матимуть змогу безкоштовно відвідувати члени родин ветеранів, учасників ООС/АТО, а також особи з інвалідністю.

Також обговорили основні організаційні моменти відкриття спортивного залу, зокрема, розглянули  варіанти приміщень та їх пристосування до потреб осіб з інвалідністю.

Депутат міської ради, директор ПП “Агромаш” Володимир Сидоров підтримав ідею створення спортивного залу та зазначив, що сприятиме реалізації цього проекту.

Це буде перший в Україні безкоштовний спортивний зал для  реабілітації ветеранів ООС/АТО, що створений за ініціативою самих ветеранів.

Система Orphus