Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Главку поліції Полтавщини відзначили поліцейських менеджерів по роботі з персоналом

У Главку поліції Полтавщини відзначили поліцейських менеджерів по роботі з персоналом з нагоди 102-ї річниці кадрової служби МВС України. Зокрема, з нагоди професійного свята, за сумлінну службу були заохочені 30 працівників кадрового забезпечення Апарату поліції та його територіальних підрозділів, ще 15 офіцерів отримали грошову винагороду за підтримки Первинної профспілкової організації Всеукраїнської Профспілки НПУ.

Про це повідомляє сайт Нацполіції Полтавщини.

Андрій Гарастюк, виконувач обов’язків начальника поліції Полтавщини, привітавши присутніх зі святом, вручив поліцейським відомчі нагороди, серед яких: нагрудний знак МВС «За відзнаку в службі», подяки МВС та Нацполу України, подяки Полтавської облдержадміністрації та обласної ради, а також відзнаки й грамоти Головного управління поліції Полтавщини.

Полковник поліції зазначив, що ключове завдання сучасної кадрової стратегії Національної поліції України – підготовка професійної команди поліцейських, орієнтованої на ефективну діяльність у сфері забезпечення публічної безпеки і підтримання правопорядку в суспільстві.

Система Orphus