Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

У ДТП на Полтавщині загинув секретар Зіньківської міськради

16 липня у дорожньо-транспортній пригоді загинув секретар Зіньківської міської ради Сергій Хрипко.

Слова співчуття висловив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Він користувався високим авторитетом у громаді, достойно представляв інтереси виборців. Щиро сумую і висловлюю глибоке співчуття рідним і близьким Сергія”, – написав Олександр Біленький на своїй сторінці у фейсбук.

Сергій Хрипко тривалий час був помічником-консультантом народного депутата України Олега Кулініча. Восени 2020 року його обрали секретарем Зіньківської міської ради.

“Сьогодні сталася дуже трагічна подія як для мене, так і для всієї нашої команди – загинув мій незмінний помічник і товариш Сергій Хрипко. Без нього важко уявити будь-яку справу, адже останні 10 років він був завжди поряд у найскладніші моменти. За час, який знаю Сергія, можу сказати, що це була надзвичайно працьовита, відповідальна і енергійна людина, яка постійно випромінювала лише життєвий оптимізм. Про його найкращі людські якості теж знають абсолютно всі, з ким він працював пліч-о-пліч”, – написав у фейсбук нардеп Олег Кулініч.

Слова співчуття також висловив заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко.

“Сьогодні не стало товариша, хорошої людини, надійного друга і колеги Сергія Хрипко. Велика біда для рідних і друзів. Царство небесне друже. Вчора ввечері говорили, домовились з понеділка договорити… життя внесло корективи… цінуйте час, говоріть з рідними сьогодні, не перекладайте на завтра!”, – написав на своїй сторінці у фейсбук Олексій Чепурко.

Нагадаємо, як повідомили у поліції Полтавщини, на Зіньківщині 33-річний водій автомобіля Peugeot виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся з деревом. Унаслідок ДТП чоловік загинув.

Система Orphus