Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У Беверлі-Хіллз збудують хмарочоси вкриті садами

Міська рада Беверлі-Хіллз, що у штаті Каліфорнія у США дала дозвіл на реалізацію дивовижного проєкту “Оne Beverly Hills”, британської архітектурної студії “Foster + Partners”. Проєкт передбачає будівництво готелю і двох хмарочосів, покритих рослинами і оточених фантастичним ботанічним садом. Ці вежі стануть найвищими будівлями Беверлі-Хіллз.

Про це повідомляє “Прямий” з посиланням на видання Dezeen.

Так вежа “Santa Monica Residences Tower” розрахована на 32 поверхи, її висота складе 125 метрів. А у 112-метровій “Garden Residences” буде 28 поверхів. Крім двох житлових хмарочосів проєкт передбачає будівництво 10-поверхової будівлі з готелем на 42 номери та житловими апартаментами.

Усі об’єкти будуть оточені ботанічним садом – він розміститься на площі 32 тисячі квадратних метрів. В саду висадять 40 видів дерев і 250 видів трав’янистих рослин з усієї Каліфорнії. Також тут будуть скульптури й водні об’єкти.

У будівництві ”ne Beverly Hills” використовують перероблені матеріали з низьким вмістом вуглецю і низькою токсичністю. Тому цей проєкт має на меті стати еталоном екологічності, об’єднавши кілька технологій для істотного зниження викидів і споживання енергії.

“Каліфорнія схильна до посухи та нестачі води, але при озелененні “One Beverly Hills” пустять в дію іригаційну систему, яка буде відводити зібрану дощову і перероблену стічну воду. А геотермальна система повинна використовувати тепло від ґрунту для обігріву будівель та забезпечення мешканців гарячою водою”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Twitter Foster + Partners

Система Orphus