Ви тут:
Суспільство Україна 

Цьогоріч Форум видавців у Львові триватиме з 15 по 19 вересня

Львівський книжковий ярмарок “Форум видавців” відбудеться 15-19 вересня.

Виставкову експозицію заплановано розмістити у Львівському Палаці мистецтв. Книжки та іншу друковану продукцію українських видавництв можна буде придбати також у торговельних ятках перед Палацом мистецтв, Палацом Потоцьких та на проспекті Свободи, повідомили на сайті форуму.

Захід буде проведено з дотриманням карантинних норм.

Фокусна тема цьогорічного “Форуму видавців” є “Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними”. Куратором фокусної теми стане відомий український перекладач та літературознавець Юрко Прохасько.

Це український літературознавець-германіст, перекладач, публіцист, есеїст, психоаналітик. Перекладає з німецької та ідишу. Друкується в часописах “Критика”, “Ї”, “Tygodnik Powszechny”, “Die Zeit”, “Kafka”, “La Repubblica”, “Falter”.

Цього року Львівський міжнародний BookForum очікує гостей, які змінюють світ, з усієї України, а також з ЄС, США, Південної Америки та Африки. Плануємо понад 100 подій, панельних дискусій і традиційну Ніч Поезії та музики non-stop. 

“У межах 28 Львівського міжнародного BookForum ми хочемо створити безпечний простір для обговорення питань, чи може вважатися наша держава “дорослою” після 30-річчя проголошення Незалежності. Чи піддається вона контролю громадян і громадянського суспільства, чи сама встановлює для них правила? Як змінилися ми усі за ці 30-ть років? І як культура та література, звільнившись від тоталітарної цензури, впливає на формування сталого оновлення нашої держави як інституту і стає (чи не стає) її “дорослим” голосом”, – повідомляють організатори.

Цього року BookForum вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Повну програму, теми дискусій, кураторів та зірок фестивалю буде оголошено додатково та розміщено на сайті bookforum.ua і у соцмережах.

Система Orphus