Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Цього місяця Україна має отримати понад 8 мільйонів доз вакцин проти COVID, – Шмигаль

Боротьба з пандемією COVID-19 залишається одним з пріоритетів роботи Уряду.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 16 липня з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду».

Прем’єр-міністр наголосив, що двома головними «опорами» у протидії коронавірусній хворобі є вакцинація та підготовлена медична система.

«Попри відносно спокійну ситуацію з COVID-19, ми все одно посилюємо спроможність медичної системи. В Україні триває додаткове переобладнання медичних закладів, в тому числі — підведення централізованого кисню. Наразі відсоток забезпеченості киснем ліжкового фонду становить 95%. При цьому відсоток зайнятих ліжок складає приблизно 8%», — повідомив Глава Уряду.

Денис Шмигаль також зауважив, що шостий тиждень поспіль спостерігаються рекордні цифри вакцинації: за перші два тижні місяця зроблено мільйон щеплень.

«Вакцинація в Україні відбувається на базі трьох платформ. Це мобільні бригади вакцинації (їх 500), пункти щеплень (їх 1200) і центри вакцинації (більше 200). В Україні наразі є необхідна кількість якісних та безпечних вакцин, аби задовільнити попит всіх охочих. Загалом до кінця липня в Україну заплановано поставку більше 8 мільйонів доз вакцин», — зазначив очільник Уряду.

Система Orphus Поделиться на fb