Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Триває прийом заявок на участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів

До 25 липня приймаються заявки на участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів, який відбудеться в першому Регіональному акселераторі GCIP для інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. 

Мета конкурсу – консолідація академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері “чистих” технологій, повідомили у МОН.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, учні, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, до сфери інтересів яких належать питання впровадження “чистих” технологій.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету. Стартап-проєкти не мають бути проєктами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Учасники конкурсу отримають:

-фінансову підтримку від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєкту (для переможців конкурсу стартапів призовий фонд складає 2 500 USD);

-коучинг із новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів;

-можливість представити свої стартапи на міжнародних майданчиках;

-програму менторингу від міжнародних та національних експертів;

-можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі;

-залучення інвесторів (з України та інших країн) для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу;

-підтримку в пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Докладніше про конкурс можна дізнатися за посиланням або за телефоном + 38 (095) 699 17 85, Любомир Никируй (координатор проєкту), [email protected].

Система Orphus Поделиться на fb