Ви тут:

TAG Heuer: точніше, точніше, точніше!

У 1860 році Едуард Хоер відкрив у швейцарському містечку Сент-Імье годинникову майстерню свого імені — Heuer. Нині, майже через 160 років, компанія TAG Heuer — один з визнаних лідерів світової годинникової справи. Компанія Crystal Group Ukraine (https://crystalgroup.ua/chasy/tag-heuer) пропонує годинники швейцарського бренду TAG Heuer.

Ваш стиль, ваш вибір

Виявляється, що ремінці та циферблати можна міняти. Годинник TAG Heuer може набувати будь-якого вигляду відповідно до ситуації і бути розкішним, спортивним або повсякденним. Змінити ремінець можна одним рухом руки. Лише кілька секунд, і стиль годинника цілком міняється.

TAG Heuer Sports

Ексклюзивний додаток TAG Heuer Sport вимірює та фіксує всі показання вашої активності: від бігу та їзди на велосипеді до гри у гольф й фітнесу.

TAG Heuer Wellness

Слідкуйте в прямому ефірі за своїм пульсом, за споживанням щоденних калорій та кількістю кроків, а також детально аналізуйте свою активність, щоб залишатися в тонусі та підтримувати ритм.

Велоспорт

Відслідковуйте свою ефективність і оцінюйте результати. Керуйте годинником за допомогою сенсорного екрану, заводної головки і кнопок з ідеальною ергономікою. Ваш маршрут відображається у режимі реального часу. Для відстеження орієнтирів вистачить одного погляду.

Біг

Вбудовані датчики дозволяють отримувати ключові дані про вашу спортивну активність у режимі реального часу. Ваші тренування відбуваються під контролем. Використовуйте систему автоматичного визначення підходів або адаптуйте годинник самостійно до свого плану тренування.

Гольф

  • 39 000 полів: плани в форматі 2D і 3D.
  • Вид з супутника.
  • Відстань до перешкод.
  • Відстань до необхідного місця розташування.
  • Вбудована система ведення рахунку: ваші результати фіксуються в режимі реального часу.
  • Розширена статистика кожного ходу.

Успіх більше не залежить від випадковостей.

Фітнес

Відслідковуйте ваші фітнес-показники і оптимізуйте свої заняття. Відстежуйте свої результати і збільшуйте ефективність занять завдяки вбудованому пульсометру. Підраховуйте згорілі калорії і завжди перебувайте в найкращій формі.

Додаток TAG Heuer Connected

  • Налаштуйте циферблат годинника в кілька кліків.
  • Завантажуйте нові ексклюзивні циферблати для годинника TAG Heuer.
  • Переглядайте дані про свої спортивні заняття, збережені годинником TAG Heuer Connected.

Застосунок  синхронізується з Apple Health (для користувачів iOS) і Strava. Кожен параметр вашої активності піддається аналізу, а елегантний зовнішній вигляд годинника TAG Heuer приємно доповнює його функціонал.

Система Orphus