Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ситуацію на ринку праці Полтавщини вдалося стабілізувати, – Катерина Клавдієва

Майже 70% мешканців Полтавської області перебувають у офіційних трудових відносинах. При цьому Полтавщина посідає шосте місце в Україні за співвідношенням чисельності застрахованих осіб, які сплачують ЄСВ, до чисельності зайнятого населення.

«Минулого року через введення карантинних заходів ринок праці зазнав додаткового впливу, що призвело до вимушеного скорочення діяльності суб’єктів господарювання. Кількість пропозицій роботи в 2020 році зменшилася порівняно з 2019 роком на 40,8% до 46 тисяч одиниць. Одночасно чисельність безробітних, які перебували на обліку в регіональній службі зайнятості зросла до 70,9 тисячі осіб”, – поінформувала директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

За її словами, із лютого 2021 року через регулювання процесів органам влади вдалось уповільнити темпи реєстрації безробітних. Так, станом на 1 січня 2021 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 28 тис. безробітних, на липень же поточного року їх чисельність зменшилась до 17,9 тис. осіб. На поліпшення ситуації значно вплинула проведена органами влади робота з керівниками підприємств, установ та організацій. У підсумку планується залучення працівників до роботи на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», перспективою є створення робочих місць під час реалізації проєктів з будівництва.

Система Orphus Поделиться на fb