Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ситуація з опаленням 109-го мікрорайону потребує оперативних заходів, – Греков

Представниками міста, обласної ради, теплокомунальних підприємств оглянули поточний стан ТОВ «Полтаватепло», яке забезпечувало опаленням жителів 109-го мікрорайону Полтави.

Про це розповів заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков.

«Спільно з представниками міста, обласної ради, теплокомунальних підприємств оглянули поточний стан ТОВ «Полтаватепло», яке забезпечувало опаленням жителів 109-го мікрорайону Полтави.

Нині на котельні частково розібраний котел, демонтовані допоміжне обладнання й частина мережі завдовжки понад 100 метрів. Документів, які б підтверджували отримання погодження на ці дії, підприємство не надало.

Ситуація потребує оперативних заходів, адже виникає питання забезпечення опалення цього мікрорайону. Тож насамперед 28 липня проведемо засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Буде створений оперативний штаб, у межах якого постійно триматимемо ситуацію на контролі. До нього залучимо профільні служби і підприємства для оперативного напрацювання шляхів вирішення проблеми. Звернемося й до правоохоронних органів, які мають визначити законність проведених на території котельні дій, встановити винних осіб і притягнути їх до відповідальності», – йдеться у повідоменні.

Система Orphus