Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Ситуація щодо поширення ГРВІ у Кременчуці залишається контрольованою, – міськрада

На поточному тижні показники зареєстрованих звернень кременчужан із симптомами ГРВІ були найнижчими з початку цього року. Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

За інформацією Ольги Усанової, поточного тижня в амбулаторіях сімейної медицини зареєстровано 174 звернення від дітей із симптомами ГРВІ та 52 – від дорослих. У цей звітній період пневмонію на первинному медичному рівні було виявлено у 13 дорослих і 2 дітей, виставлено 38 підозр на ковід у дорослих і 2 підозри – у дітей. У рамках звітного тижня лікарями було встановлено 16 нових випадків коронавірусної хвороби, на попередньому тижні таких випадків було 19.

Про це повідомили на сайті Кременчуцької міськради.

Наразі на стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебуває 31 пацієнт, у тяжкій формі – 8 осіб.

Станом на сьогодні в умовах стаціонару коронавірусну хворобу лікують 7 кременчужан і 2 жителя з прилеглих до міста районів. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю інфекцію долає 1 кременчужанин.

Всього від початку пандемії в місті зареєстровано 9415 випадків COVID-19. Станом на сьогодні побороло цю хворобу 9094 кременчужанина, померли 273 людини.

Незважаючи на стабілізацію ситуації щодо поширення COVID-19, звертаємо увагу кременчужан на необхідності дотримуватися комплексної профілактики вірусних інфекцій – зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, користуватися розчинами для санітарної обробки рук тощо. Виконання цих протиепідемічних правил набагато зменшує ризики поширення хвороби.

фото ілюстративне

Система Orphus