Ви тут:
Суспільство Україна 

“Створено захисниками”: в Україні презентували ветеранський бренд

Міністерство у справах ветеранів презентувало бренд “Створено захисниками”, що просуватиме сувенірну та харчову продукцію, яку виготовляють ветерани.

Презентація бренду відбулася під час форуму “Ветерани. Бізнес. Нові можливості”, повідомляє АрміяInform з посиланням на Укрінформ.

“Коли відвідуєш населені пункти, зокрема поблизу лінії розмежування, ветеранські ініціативи вражають. Наші захисники створюють унікальні речі — це і равликові ферми, і крафтові сири, і ковальська продукція, і багато чого іншого. Але про це ніхто не знає… Багато людей вже не тільки відновилися, вони беруть на роботу своїх побратимів, вони діляться своїми менторськими можливостями щодо розвитку бізнесу. І ми вирішили на рівні держави, спілкуючись із фондом «Повернись живим» —  однією з найбільших ветеранських організацій, що підтримує ветеранські ініціативи, зробити наших ветеранів відомими, дати їм трохи спроможностей. І тоді була започаткована ідея створення бренду «Створено захисниками». Ми всі з вами ходимо в супермаркет і бачимо, там є стелажі з відповідною продукцією. Наприклад, органічне, щось крафтове, але там немає, на жаль, того, що продукуєте ви — ветерани”, — сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

За її словами, цей вказаний логотип має стати унікальним і упізнаваним. Найякісніша продукція і послуги будуть маркуватися цим брендом і символізуватимуть дієвість, якість продукту, відповідальність, гідність і повагу до своєї країни і громадян.

Юлія Лапутіна додала, що для реєстрації цього знаку Мінветеранів уже подало заявку до Укрпатенту, і найближчим часом на сайті міністерства буде створено розділ, де розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд з основним логотипом товару або послуги.

“Під час форуму обговорюватимуть теми пошуку та залучення інвестицій для стартапів, розвитку ветеранського бізнесу, створення власного бренду, основи PR і комунікації, успішні бізнес-кейси тощо”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Укрінформ

Система Orphus