Ви тут:
Спорт Суспільство 

Сьогодні відзначається Міжнародний день боксу

Один з найвідоміших видів спорту буде представлений на олімпіаді у Токіо.

Більше про це на своїй сторінці у соцмережі facebook написав перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін.

“Це один із найдавніших видів спорту, який завжди асоціювався з силою, мужністю, стійкістю, безстрашністю й видовищністю.
На Полтавщині бокс культивується у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Миргороді, Лубнах, Пирятині, Нових Санжарах, Глобиному, Решетилівці, Кобеляках.
Олександр Хижняк, Денис Пояцика, Олександр Трифонов, Денис Левченко, Ангеліна Андрійченко, Анжела Торська, Ганна Желюк, Єлизавета Слюсар, Микола Семеняга, Віталій Покуляк, Віктор Вихрист, Зоравор Петросян, Олександр Погребняк, Кирило Таран, Євген Павловський, Ганна Охота, Артем Усик. Імена багатьох полтавських боксерів відомі не лише на всю країну, а й у світі. Юне покоління не відстає. У самій лише Полтаві секції боксу відвідують до 500 учнів, багато хто вже став чемпіоном області та України”, – йдеться у повідомленні.

Змагання з боксу на літніх Олімпійських іграх 2020 пройдуть з 21 липня по 8 серпня 2021 року. Буде розіграно 13 комплектів нагород. 22 травня 2019 року Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення відсторонити Міжнародну асоціацію аматорського боксу від проведення олімпійського турніру.

Система Orphus Поделиться на fb