Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Школярі з Полтавщини стали призерами ІІІ літньої Гімназіади України

Змагання з 16 видів спорту ІІІ літньої Гімназіади України тривали з квітня по липень. Полтавщину на них представляли 124 учасники в 11 видах спорту.

Спортсмени з Полтавської області вибороли 33 медалі (9 золотих, 7 срібних, 17 бронзових) і у загальнокомандному заліку посіли ІІІ місце в другій групі областей, повідомляють у Полтавській ОДА.

Переможцями та призерами ІІІ літньої Гімназіади України стали:

Дзюдо:

І місце – Ізосімова Єлизавета (ЗОШ І-ІІІ ст.  №1 Горішньоплавнівської міської ради)

ІІ місце – Гнатенко Катерина (Полтавська гімназія №33)

ІІІ місце – Невзорова Марія (СЗОШ №5 ім. Л.І. Бугаєвської м. Горішні Плавні)

ІІІ місце – Омельченко Ярослав (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Горішньоплавнівської міської ради)

ІІІ місце –  Омельченко Богдан(ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Горішньоплавнівської міської ради)

Легка атлетика:

І місце – Скочко Владислав  (ОЗ Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6)

ІІІ місце – Скочко Владислав (ОЗ “Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6)

І місце – Безсмертна Ірина (Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

ІІ місце – Нестеренко Олександра (Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце – Нестеренко Олександра (Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце – Кулаковський Давид (Кременчуцький ліцей-інтернат №21 “Старт”) ІІІ місце – Коваленко Аліна (Кременчуцький ліцей №25 “Гуманітарний колегіум”)

ІІІ місце – Костенко Софія (Пирятинський ліцей)

ІІІ місце – Тараненко Вікторія (ОЗ “Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6)

ІІІ місце – Гузь Данило (Лубенська СЗОШ  І-ІІІ ст. №6)

Плавання:

І місце – Семенова Катерина (СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні)

І місце – Семенова Катерина (СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні)

ІІІ місце – Болсуновська Анна  (СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні)

Тхеквондо ВТФ:

ІІ місце – Ступак Катерина (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14)

ІІІ місце – Когут Ліна (Полтавська гімназія №17)

Боротьба греко-римська:

ІІІ місце – Педенко Сергій (Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.Решетилівської міської ради)

І місце – Мирний Богдан (Кременчуцький ліцей №6 “Правобережний)

ІІ місце – Семенцов Ілля (Кременчуцький Ліцей №6 “Правобережний)

ІІ місце – Трудненко Денис (ОЗ “Решетилівський ліцей Ім. І.Л.Олійника Решетилівської міської ради”)

ІІ місце – Середа Андрій (Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А.Зубковського)

Боротьба вільна:

І місце – Соколовська Надія ( Полтавська ЗОШ №4)

ІІ місце – Оксем Артем (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14)

ІІІ місце – Кашкалда Руслан (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14)

ІІІ місце – Добровольський Іван (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14)

І місце – Чорновіл Владислав (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14)

І місце – Тягло Данило (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14)

ІІІ місце – Бурлаков Микита (Полтавська гімназія “Здоров’я” № 14).


Система Orphus