Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

Що заборонено в переплануванні газифікованої кухні: роз’яснення “Полтавагаз”

Плануєте ремонт газифікованої кухні? Перш ніж втілювати свої чи дизайнерські ідеї, подбайте про безпеку.

У “Полтавагаз” повідомили, що є речі, які категорично заборонено в переплануванні газифікованої кухні.

А саме:

Зносити стіну між кухнею та кімнатою

Згідно з чинним законодавством, не можна об’єднувати кухню з газом із житловим приміщенням. Пояснення такої заборони просте: там проходить газова труба, стоїть плита, можливо, і колонка, тому є вірогідність витоку газу. По суті стіна утримує поширення газу по квартирі, а вікно, в разі вибуху, буде природним відводом вибухової хвилі. Максимальна ізоляція газифікованої кухні покликана врятувати життя мешканцям квартири в разі аварії.

Закривати вентиляційний люк

У кухнях з газом передбачено маленьке віконце, яке потрібне для відведення шкідливих парів і запобігання скупченню газу в приміщенні. Іноді його легковажно закладають цеглою в процесі ремонту, закривають меблями. Цього робити не можна. Не плутайте вентиляційний люк і витяжку. Це дві різні речі, які не взаємовиключають одна одну.

Обрізати, переносити газові труби, обладнання.

Колонки для нагріву води є не в усіх кухнях, де проведено газ. Але якщо є – деякі власники самовільно переміщають обладнання у зручне для них місце, або закривають глухими шафами. Робити це категорично заборонено. Жодна газова служба не погодить ці дії. Це небезпечно не тільки для мешканців окремої квартири, але і для жителів всього будинку.

Якщо Ви хочете замінити газове обладнання, навіть якщо його потужність та місце розташування не змінюється, Вам необхідно обов’язково звернутися до спеціалізованого підприємства. Спеціалісти виконають всі роботи та оформлять необхідні документи.

АТ «Полтавагаз» також надає такі послуги.

Система Orphus Поделиться на fb