Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Річард Бренсон летить в космос на космоплані VSS Unity (наживо)

11 липня, у другій половині дня за київським часом, (якщо дозволить погода і не виникне технічних труднощів) пройде старт місії Virgin Galactic Unity-22 – в суборбітальний космічний політ на кораблі VSS Unity відправиться засновник компанії мільярдер Річард Бренсон.

Запуск буде транслюватися в прямому ефірі, так що всі бажаючі зможуть в реальному часі стежити за підготовкою і безпосередньо самим польотом з космодрому Америки в Нью-Мексико, передає itc.ua.

 

Virgin Galactic розробляє і випробовує систему з літака-носія і космопланів серії SpaceShip для надання послуг космічного туризму з початку 2000-х років. Прототип космоплана SpaceShipOne здійснив перший політ в 2003 році, а в 2010 році в повітря вперше піднявся космоплан SpaceShipTwo, який отримав назву VSS Enterprise. В даний час всі випробувальні польоти проводяться за участю ракетоплана VSS Unity , який був створений на заміну першому ракетоплані компанії, потерпілому крах під час випробувань в 2014 році . У березні Virgin Galactic представила новий космоплан проекту SpaceShip 3, який отримав назву VSS Imagine. Але він не має значних технічних відмінностей від SpaceShipTwo.

Система Orphus Поделиться на fb