Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ремонт педіатричного відділення та будівництво дитячого майданчика: внесли зміни до бюджету Пирятинської громади

28 липня відбулася тринадцята сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.

Про цеповідомили у Пирятинській міськраді.

Депутати заслухали та підтримали питання про виконання Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської територіальної громади за шість місяців 2021 року в частині реалізації місцевих програм. Також внесли зміни до ряду діючих програм комунального спрямування, підтримки закладів охорони здоров’я, освіти, діяльності міської ради.

На сесії затвердили зміни до бюджету громади на поточний рік, якими передбачено надходження 4,1 мільйона гривень субвенції державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. З них 1,5 мільйона – на будівництво дитячого майданчика на розі вулиць Соборна та площі Героїв Майдану, 2,6 мільйона гривень – на ремонт педіатричного відділення лікарні. Також змінами до бюджету передбачили співфінансування з обласним бюджетом придбання двох шкільних автобусів в сумі 1, 950 мільйона гривень.

За поданням міського голови затвердили старосту Теплівського старостинського округу Аллу Стегній та ввели її до складу членів виконкому. Також сесія підтримала і клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Інні Кайгородцевій – матері шести дітей. Окрім цього, було розглянуто та прийнято відповідні рішення з ряду питань, що стосуються урегулювання земельних відносин.

Фото: Пирятинська міськрада

Система Orphus