Ви тут:

Ремонт насоса ГУР

Безліч сучасних автомобілів оснащуються управлінням керма. Гідропідсилювач значно спрощує процес водіння і контролює машину на дорозі. Головним елементом даної конструкції є насос, він рівномірно розподіляє рідину по всій системі.

Під час експлуатаційного періоду насос відчуває великі навантаження, тому час від часу необхідно проводити його діагностику і ремонт. Виробляти ремонт ГУР насоса найкраще в технічних центрах, фахівці за допомогою сучасного обладнання продіагностують, проведуть повну заміну системи. Фахівці перевіряють гідравлічний насос на низькому і максимальному тиску, суворо дотримуються встановлених правил, адже перевищення допустимих конкретних значень тиску і часу можуть призвести до зламу системи.

Причини несправності насоса

Насос гідропідсилювача керма – надійний, високотехнологічний агрегат з тривалим терміном роботи. Але навіть найякісніші механізми все одно рано чи пізно виходять з ладу. До найпоширеніших причин відносять:

  • перегрів агрегату;
  • сторонні механічні частинки в системі;
  • порушення заміни експлуатаційних рідин;
  • низький рівень рідини в системі гідропідсилювача;
  • використання неякісних робочих деталей;
  • закорковування трубопроводів.

Для того, щоб уникнути проблем необхідно звернутися в центр обслуговування, тут фахівці проведуть перевірку гідравлічної рідини в місткості, моніторинг стану трубопроводів, замінять рідину.

Ремонт гідравлічного насоса

Полагодити систему самостійно буде дуже важко, необхідно мати спеціальні знання й обладнання. Оптимальним рішенням є звернення до профільного центру, де працюють професійні майстри з досвідом роботи.

Перед початком відновлювальних робіт проводиться комплексна перевірка даного вузла. Сучасне обладнання дозволяє визначити початкову причину, на основі чого приймається рішення про проведення ремонтних робіт або повної заміни системи.

Прокачування гідропідсилювача

Процедура заміни рідини й прокачування гідравлічного насоса виконується відповідно до чинного алгоритму. Але загальні правила завжди однакові:

  • автомобіль підіймається повністю;
  • вся зайва рідина зливається, система повністю промивається;
  • після цього заливається нова гідравлічна рідина;
  • запускається силова установка авто, для рівномірного розподілу по трубопроводах.

Своєчасна діагностика гідравлічного насоса допоможе уникнути серйозних неполадок. Також необхідно пам’ятати, що звертатися варто тільки в перевірені технічні центри по обслуговуванню.

Система Orphus Поделиться на fb