Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ремонт будівлі обласної філармонії завершать до Дня незалежності, – Катерина Рижеченко

На відкриття оновленої будівлі мають запросити перших осіб держави.

Загальна вартість реставрації філармонії складає 92 мільйони гривень.

“Дуже важливо, що даний проєкт був завершений, тому що він приурочений до 30-ї річниці Незалежності України. Це визначна дата, відкриття чекають керівництво країни, яке плануємо запросити на відкриття. Тому дуже важливо, що об’єкт був якісний та завершений до цієї визначної дати. Далі зволікати немає часу. Будівельники нас запевнили, що об’єкт буде завершено вчасно. На даний час немає жодних порушень термінів здачі, у середині будівлі все вже практично готово”, – зазначила заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

За словами представників філармонії, у цей час пріоритетними є роботи над фасадом будівлі. Технічне обкладання мають доставити 20 липня, а до 1 серпня все вже мають налаштувати.

“За всю свою історію будівля філармонії горіла три рази: у 1911, під час Другої світової війни у 1943-році, та через застарілу проводку у 2009 році. У 2011 році, коли я сюди прийшов, були лише сірі стіни, все в аварійному стані. Будівля нині зазнає відчутних змін”, – розповів заступник директора Полтавської обласної філармонії Анатолій Криворотенко.

Слід відзначити, що Полтавську обласну філармонію заснували через день після звільнення міста від загарбників, 24 вересня 1943 року. Були сформовані перші концертні бригади артистів, які за два місяці провели для військових 65 концертів.

[metaslider id=763253]

 

Система Orphus Поделиться на fb