Ви тут:

Питна вода у Кременчуці відповідає державним нормам, – Кременчуцька міськрада

З початку липня КП «Кременчукводоканал» працює у посиленому режимі очищення води, що подається в мережі централізованого водопостачання.

Як інформує сайт Кременчуцької міськради, єдиним джерелом водопостачання міста є Кременчуцьке водосховище. Перш ніж подати воду з відкритого природного джерела в мережі централізованого водопостачання, на очисних спорудах КП «Кременчукводоканал» проводять кілька етапів її очищення – це обробка реагентами, механічне очищення на мікрофільтрах, відстоювання в горизонтальних відстійниках та фільтрування на фільтрувальних спорудах. Аби вона прийняла прозорий колір, на підприємстві використовують систему контактних освітлювачів.

Влітку, коли якість води у відкритих водоймах значно погіршується, КП «Кременчукводоканал» вживає додаткових заходів для водоочищення, щоб забезпечити жителів міста питною водою, що відповідає державним нормам. Наразі підприємство працює в посиленому режимі реагентної обробки води. Для поліпшення органолептичних показників якості вихідної води, зокрема видалення з неї неприємних присмаків та запахів, починаючи з 4 липня використовують порошкоподібне активоване вугілля.

В хіміко-бактеріологічній лабораторії водоканалу цілодобово проводять всі необхідні аналізи, контроль вхідної, вихідної та питної води, а також по етапах очищення за 72 показниками. В літній період воду посилено перевіряють на фізико-хімічні, мікробіологічні, гідробіологічні та органолептичні показники. Фахівці КП «Кременчукводоканал» запевняють, що на даний момент питна вода відповідає усім державним нормам.

фото ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb