Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Призначили директора 2-ї міської клінічної лікарні Полтави

Днями, після заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди, конкурсна комісія одноголосно обрала директором 2-ї міської клінічної лікарні Полтави хірурга Максима Дудченка.

13 липня міський голова Олександр Мамай урочисто зачитав подання про призначення директором 2-ї міської клінічної лікарні Полтави доктора медичних наук, професора та завідувача кафедри малоінвазивної хірургії Полтавського держаного медичного університету Максима Дудченка, якого призначено на цю посаду за результатами конкурсу , повідомляють у міській раді.

Максим Дудченко має звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургія» та звання магістра медицини з фаху «Хірургія». Працював асистентом кафедри хірургічних хвороб стоматологічного факультету УМСА, а у березні 2002-го його перевели на посаду доцента цієї кафедри.

У 1999 році отримав він отримав науковий ступінь кандидата медичних наук із спеціальності «Хірургія». У 2010 році захистив докторську дисертацію на тему «Методологічні основи ендовідеолапароскопічного лікування захворювань гепатобіліарної системи у хворих на метаболічний синдром».

З 2010 року працював професором кафедри хірургії № 1 УМСА. З 2017 року — завідувач кафедри хірургії № 4 з малоінвазивною хірургією УМСА. В 2020 році нагороджений відзнакою Асоціації хірургів Полтавщини — «Хірург Року 2020».

Система Orphus Поделиться на fb