Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура підозрює колишнього сільського голову у завданні збитків на 198 тис грн

Лубенська окружна прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно колишнього сільського голови однієї із сільських рад на той час Гребінківського району.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, у 2018 році посадовець уклав із підприємцем договір на ремонт дороги у населеному пункті. Надалі, незважаючи, що ремонт фактично було не здійснено, він підписав акт приймання виконаних будівельних робіт, в якому засвідчив неправдиві відомості щодо обсягів ремонту дороги. Унаслідок таких дій із місцевого бюджету на рахунок підприємця було безпідставно перераховано майже 198 тисяч гривень.

“Дії колишнього сільського голови кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України (розтрата бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів). З метою відшкодування завданих кримінальним правопорушенням збитків Лубенською окружною прокуратурою до обвинуваченого пред’явлено позовну заяву”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus