Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Профільна комісія Полтавської облради погодила зміни до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту

На Полтавщині на олімпійські види спорту планують виділити 4 млн грн, на неолімпійські – 2 млн грн.

Про основні зміни до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки доповіла начальник управління молоді і спорту ОДА Марина Трохименко під час засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму, яке відбулося 1 липня. У засіданні взяли участь голова Полтавської облради Олександр Біленький та його заступники Олександр Лемешко, Олексій Чепурко, перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, заступник голови ОДА Катерина Рижеченко, голова постійної комісії Олександр Алексюк та депутати.

«Пропонуємо внести зміни до обласно Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки. Зокрема, на олімпійські види спорту – додати 4 млн грн та ще 2 млн грн – по неолімпійським. Також акцентували увагу на одноразові виплати олімпійським, паралімпійським призерам та чемпіонам Олімпійських ігор у Токіо. На це передбачено 1 млн 200 тис грн», – розповіла Марина Трохименко.

Члени постійної комісії погодили проєкт рішення облради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки».

Також депутати погодили та винесли на розгляд сесії облради проєкт рішення про передачу в управління ОДА КЗ Полтавської облради «Спортивний центр Полтавщини». На засіданні постійної комісії прийняли до відома звіти керівників закладів, які належать до галузі молоді та спорту та є у власності громад, сіл, селищ, міст Полтавської області за минулий рік. Члени постійної комісії ознайомилися з рекомендаціями Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики від 14.04.2021 р., розглянула звернення до комісії, результати участі збірної команди Полтавської області у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, територіальних громад районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад у місті Чорноморську Одеської області.

  

 

 

Система Orphus Поделиться на fb