Ви тут:

Правила вибору жіночих парфумів

Кожен аромат розкривається поступово, у три етапи (початковий, основний і залишковий). Основні ноти проявляються через 10–15 хвилин після розпилення парфумів і домінують впродовж 20–24 годин. Купувати, орієнтуючись тільки на запах флакона або кришечки, – помилка. Жіночі парфуми – необхідний елемент довершеного образу. Річ тільки в тому, наскільки вірно вони підібрані. Пропонуємо зайнятися пошуком власного аромату й дізнатися, які правила при цьому слід враховувати.

Обираємо парфуми: правила шопінгу

Поради досить прості та логічні:

  1. Дівчатам та жінкам репродуктивного віку слід враховувати фазу менструального циклу. Найкращий момент для придбання аромату – за тиждень до настання критичних днів. Безпосередньо під час менструації здатність правильно сприймати запахи знижується.

  2. Найкраще місце для шопінгу – спеціалізований магазин, товари якого мають попит і хорошу репутацію. Дешева репліка невідомого походження може не виправдати очікувань щодо стійкості та спровокувати появу алергії.

  3. Для вибору парфумів найкращим часом є ранок, оскільки до вечора через велику кількість запахів, які сприймаються впродовж дня, нюхові рецептори втрачають гостроту.

  4. У день, обраний для купівлі туалетної води, слід відмовитися від використання різних парфумерних засобів. Якщо є можливість, треба утриматися від застосування дезодоранту, а також косметики, що має стійкий запах.

  5. За один раз не варто тестувати більше, ніж п’ять-шість пробників. Велика кількість різких ароматів стомлює, притупляє нюхові рецептори. Часто, щоб відновити гостроту відчуттів, продавці-консультанти пропонують використовувати кавові зерна після чергової спроби нового варіанта.

  6. Не треба випробовувати весь асортимент магазину одночасно. В іншому випадку можна придбати парфуми, запах яких не сподобається вже наступного дня.

Тестування

Не варто наносити на шкіру відразу всі обрані варіанти, інакше вони змішаються, спровокують появу занадто їдкого, нав’язливого запаху. Краще виконувати дії поступово:

  1. Скористайтеся спеціальними смужками: розпорошіть парфуми й дайте їм трохи вивітритися. Розташуйте тестер на відстані двох-трьох сантиметрів від носа: якщо на даному етапі все влаштовує, продовжуємо тестування!

  2. Нанесіть невелику кількість туалетної води на зап’ястя або ліктьовий згин і займіться іншими справами впродовж 5–10 хвилин. Це допоможе перевірити, наскільки обраний екземпляр поєднується з індивідуальним запахом шкіри. Через деякий час знову протестуйте аромат, вдихнувши його в місці нанесення.

  3. Заберіть паперовий тестер і залиште розпилені парфуми на шкірі на добу. У цей час періодично тестуйте пробник, а також аромат на шкірі, щоб дізнатися, як він розкриватиметься, а також вловити його найтонші ноти. Якщо результати перевірки задовільні, вранці можна відправлятися до магазина й придбати той самий заповітний флакон.

Приємного шопінгу!

Система Orphus Поделиться на fb