Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Пожежі на автозаправці та зерносушарці: на Полтавщині розпочалися командно-штабні навчання надзвичайників

6 липня на території Полтавської області розпочалися командно-штабні  навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

До виконання завдань за призначенням керівництвом навчань було оголошено сигнал «Збір-Аварія». Співробітники ДСНС прибули до підрозділу у встановлений термін. Також, під час зборів перевірили забезпеченість та укомплектованість тривожних валіз та засобів індивідуального захисту співробітників Служби, повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Так, згідно тактичного задуму першого дня навчань на території області виникли декілька умовних надзвичайних ситуацій. Зокрема, на автозаправній станції у смт Чутове  внаслідок короткого замикання електромережі виникло загоряння у будівлі оператора.  Також, цього дня рятувальники та відповідні служби ліквідовували наслідки умовних пожеж у зерносушарці у Решетилівці, у виробничому приміщенні одного із підприємств Диканьки, на складі оливи Зіньківського промислового майданчику місцевого підприємства.

Фото: ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb