Ви тут:

Полтавцям масово розіслали листи з неіснуючими боргами

Полтавці почали отримувати повідомлення від банків про неіснуючі борги. Адже в фінансовій установі говорять, що це – помилка. І при отриманні такого роду повідомлень полтавцям радять одразу перевірити інформацію в офіційного представника банку.

Так, чоловіку Анни Кутової надіслали повідомлення про несплату заборгованості на суму понад 360 тисяч гривень.

“Прийшов лист, там написано, що потрібно вручити особисто в руки моєму чоловіку. Але лист прийшов до його бабусі просто у поштову скриньку. І там зазначено, що він має борг у розмірі 360 тисяч гривень. А за місцем реєстрації, де зараз проживає бабуся, прийдуть кредитні інспектори”, – розповіла Полтавське ТБ полтавка Анна Кутова.

У банку відповіли, що це була системна помилка і лист прийшов випадково. Причому такі листи отримали багато полтавців помилково.

“У нас важко притягнути до відповідальності банк, який повідомив неправдиву інформацію. А фактично, людина, яка отримала такий лист, може звернутися за медичною допомогою і претендувати на відшкодування завданих збитків”, – зауважив юрист Тарас Захаров.

Читайте також: З 6 липня з рахунків українців автоматично списуватимуть борги

Схожі листи часто надсилають і шахраї, і щоб не потрапити в їх пастку, спершу потрібно звернутися до офіційних банкірів.

фото ілюстративне

Система Orphus