Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський обласний театр ляльок закрив театральний сезон

Полтавський обласний театр ляльок  11 липня закрив свій 83-й театральний сезон і влаштував казковий бал.

Полтавці  переглянули завершальну виставу “Сюрприз” та стали принцами і принцесами, повідомили на сторінці театру ляльок у фейсбуці.

Актори показали завершальну виставу «Сюрприз», щоб подарувати дітям і дорослим справжнє свято. А ще – презентували розважальну програму «Принци і принцеси», коли всі могли приміряти корони та відчути себе казковими героями. У фоє діяла

Глядачів надихнули їх на очікування нових зустрічей із казкою. Фоє наповнилося радісними голосами глядачів. Хтось роздивляється виставку ляльок майстрів Полтавщини «Майстри лялькових справ», хтось знайомиться із мешканцями живого куточка, але всі чекають на дива Казкового годинника, оскільки звикли до правила: якщо оживає годинник – час на виставу.

Полтавську малечу розважали акторки Ганна Чмих, Юлія Науменко, Валентина Лисюк, Наталія Тимощук. Вони втілювали образи Мальвіни, Принцеси на горошині, Тітоньки Казки та Оле Лукойє.

Цей сезон був багатим на творчі здобутки: так, виставу “Леді в лавандовому” обрали для подання на премію імені Леся Курбаса, а також на театральний фестиваль-премію “ГРА”.

У фоє ІІ поверху театру відкрився казковий годинник, який захоплює увагу кожного глядача і дарує зустріч з казкою ще до початку вистави. Полтавці вшанували пам’ять Лесі Українки, присвятивши літературно-театралізоване дійство “Леся Українка. Жіноча доля” – 150-й річниці з Дня народження письменниці.

На базі театру проведено безліч пізнавально-розважальних програм, присвячених прощанню з початковою школою, закінченню вивчення букваря та до Міжнародного дня захисту дітей.

Система Orphus Поделиться на fb