Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські надзвичайники беруть участь у чемпіонаті “Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2021”

31 липня базі 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області розпочалися змагання пожежно-рятувальних служб за міжнародним форматом “FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE” “Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2021”.

Збірна команда полтавських рятувальників бере участь у чемпіонаті. Напередодні показали найкращі результати на обласному етапі чемпіонату. За першість боротимуться 8 спортсменів з пожежно-рятувальних підрозділів (6 чоловіків та 2 дівчини), повідомили у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Загалом, у чемпіонаті беруть участь представники 16-ти команд з різних областей України. Спортсмени змагатимуться в різних категоріях: індивідуальний забіг серед чоловіків та жінок, тандем та командний забіг, а також командний залік.

Уся дистанція за правилами складається з 5-ти послідовних етапів: підйом рукавної лінії по сходах на 4-ий поверх навчальної вежі, підйом рукавних скаток на висоту 4-го поверху, силовий тренажер, прокладання рукавної лінії та подання води у мішень, а також перенесення умовного потерпілого.

Фото: ДСНС

Система Orphus